Chci být máma

.

aneb

8 pilířů zdravé ženské plodnosti

Připravte vědomě své tělo na početí a zdravé těhotenství, ať se snažením teprve začínáte nebo miminko už nějakou chvíli nepřicháPřipravte vědomě své tělo na početí a zdravé těhotenství, ať se snažením teprve začínáte nebo miminko už nějakou chvíli nepřichází. Ať už se snažíte otěhotnět přirozeně nebo s pomocí některé metody asistované reprodukce.zí. Ať už se snažíte otěhotnět přirozeně nebo s pomocí některé metody asistované reprodukce.

Získejte rady a tipy, jak podpořit zdraví ženských reprodukčních orgánů  před otěhotněním přirozenou cestou.

  • Snažíte se o miminko?
  • Snažíte se už dlouho a ono k vám pořád nepřichází?
  • Chystáte se na některou z metod asistované reprodukce?
  • Nebo se snažením právě začínáte a hledáte informace, jestli zázrak početí můžete vy sama ovlivnit nějakým přirozeným způsobem?
0
lidí
už získalo eBook Chci být máma
Informace v tomto eBooku považuji za opravdový základ pro všechny ženy, které si přejí zdravé miminko. Po jeho přečtení mi mnoho žen psalo že byl pro ně velkým AHA momentem, který vedl k pochopení PROČ bych měla aktivně zvyšovat a podporovat svoji plodnost.
Kateřina BurešováAutorka eBooku Chci být máma

Cena tohoto eBooku je stanovená na 490,- Kč

Tato cena odpovídá měsíčnímu balení kvalitních prenatálních vitamínů.

Jsem vždycky hodně překvapená, že čerstvá těhulka běží do lékárny pro spoustu vitamínů ihned, jakmile drží v ruce pozitivní těhotenský test. Ani ji nenapadne, že by na tom bylo  něco divného. 

Mým úkolem a přáním je, aby všechny ženy věděly, že je důležité začít podporovat zdraví smého miminka minimálně 3 měsíce před jeho početím.

Ve chvíli, kdy ale skutečně silně procítíte svoje PROČ, zjistíte, že Vám investice to této knihy může ušetřit mnoho slz a zklamání nebo tnemalou částku například za umělé oplodnění.

Tato kniha dává odpověď nejen na otázku PROČ, ale také na otázku JAK.

Co přečtením eBooku získáte:

  • PROČ je tak moc důležité zabývat se zdravím vašich reprodukčních orgánů
  • 3 kroky, které vás provedou úspěšnou detoxikací organismu
  • 9 top potravin pro podporu vaší plodnosti
  • 4 tipy pro dodržení vašeho pitného režimu
  • Jaké SUPERPOTRAVINY rozhodně zařadit do svého jídelníčku
  • A mnoho dalších užitečných informací...

Co na to říkají čtenáři:

E-book je plný jasných a kvalitních informací. Je to žhavé téma dnešní doby, a jak jsem si po přečtení e-booku uvědomila, zcela zbytečně.:)

Kdyby totiž měli páry, toužící po miminku, k dispozici tyto znalosti, tak by se vytouženého potomka dočkaly snadněji a leckdy bez zásahu lékařů. Tím by ubyla práce zdravotníkům, ale také přísun nemalých peněz za jejich služby. Což by mohl být důvod, proč se tyto poznatky volně nešíří hlavně z řad zdravotníků, tak, jak by si nejspíše zasloužily.

Sama mám už dospělého syna, s početím nebyl problém. V rodině jsme ale tento problém měli. Bohužel nebyly k dispozici tyto cenné poznatky z výzkumu ze zahraničí, uváděné v e-booku a miminko se nikdy nepovedlo a příbuzní zůstali bez potomka. Svou lásku naplno namířili ke svým zvířecím mazlíčkům. 🙂
Adéla Kubešová autorka projektu S radostí do Anglie, www.adelakubesova.cz