Chci být máma

.

aneb

8 pilířů zdravé ženské plodnosti

 • Snažíte se o miminko?
 • Snažíte se už dlouho a ono k vám pořád nepřichází?
 • Chystáte se na některou z metod asistované reprodukce?
 • Nebo se snažením právě začínáte a hledáte informace, jestli zázrak početí můžete vy sama ovlivnit nějakým přirozeným způsobem?

Dávají vám smysl informace z pdf

10 TAJEMSTVÍ, díky kterým otěhotníte rychleji, donosíte a porodíte zdravé miminko ?

POJĎTE DO HLOUBKY

Získejte rady a tipy, jak podpořit zdraví ženských reprodukčních orgánů  před otěhotněním přirozenou cestou.

Připravte vědomě své tělo na početí a zdravé těhotenství:

 • když se snažením teprve začínáte,
 • když miminko už nějakou chvíli nepřichází,
 • když chcete nebo musíte využít metody IVF.

Ať už se snažíte otěhotnět přirozeně nebo s pomocí některé metody asistované reprodukce, tento eBook vám bude dobrým průvodcem na cestě k vašemu vytouženému miminku. 

0
budoucích rodičů
už získalo eBook Chci být máma
Informace v tomto eBooku považuji za opravdový základ pro všechny ženy, které si přejí zdravé miminko. Po jeho přečtení mi mnoho žen psalo, že byl pro ně velkým AHA momentem, který vedl k pochopení PROČ bych měla aktivně zvyšovat a podporovat svoji plodnost.
Kateřina BurešováAutorka eBooku Chci být máma

Cena tohoto eBooku je stanovená na 490,- Kč

Tato cena odpovídá měsíčnímu balení kvalitních prenatálních vitamínů.

Jsem vždycky hodně překvapená, že čerstvá těhulka běží do lékárny pro spoustu vitamínů ihned, jakmile drží v ruce pozitivní těhotenský test. Ani ji nenapadne, že by na tom bylo  něco divného. 

Mým úkolem a přáním je, aby všechny ženy věděly, že je důležité začít podporovat zdraví svého miminka minimálně 3 měsíce před jeho početím.

Ve chvíli, kdy ale skutečně silně procítíte svoje PROČ, zjistíte, že Vám investice to této knihy může ušetřit mnoho slz a zklamání nebo nemalou částku například za umělé oplodnění.

Tato kniha dává odpověď nejen na otázku PROČ, ale také na otázku JAK.

Dobrý den Katko, dovolte mi se s Vámi po pár měsících podělit o kus svého života... Vaše rady z eBooku a naší konzultace jsem si vzala k srdci a bojovala. Začátkem června jsem do jídelníčku od Vás zapojila zelené potraviny, včelí pyl, provedla detoxikaci, vyhledala jsem terapeutku čínské medicíny, chodila na akupunkturu, začala jsem cvičit cviky podle p. Mojžíšové a těhotenství jsem šla naproti. Ještě před zahájením dalšího cyklu IVF jsem se domluvila s lékařkou, že zkusím jedno IUI – a představte si – JSEM TĚHOTNÁ! – nyní ve 21. týdnu a chlapeček je po odběru plodové vody zdravý. Chci Vám poděkovat, díky Vám jsem našla sílu bojovat a začala jsem věřit, že i kvalitu ženských vajíček lze ovlivnit! V IVF Centru v Olomouci mi lékařka řekla, že tohle se jim tam opravdu často nestává, aby žena s FSH 15,6 v 39 letech otěhotněla po IUI. Nelze slovy popsat, jak moc Vám děkuji! Velmi si vážím toho, co děláte pro ženy...
Lenka M. z Brna

Co přečtením eBooku získáte:

 • PROČ je tak moc důležité zabývat se zdravím vašich reprodukčních orgánů
 • 3 kroky, které vás provedou úspěšnou detoxikací organismu
 • 9 top potravin pro podporu vaší plodnosti
 • 4 tipy pro dodržení vašeho pitného režimu
 • Jaké SUPERPOTRAVINY rozhodně zařadit do svého jídelníčku
 • A mnoho dalších užitečných informací...

E-book je plný jasných a kvalitních informací. Je to žhavé téma dnešní doby, a jak jsem si po přečtení e-booku uvědomila, zcela zbytečně.:)

Kdyby totiž měli páry, toužící po miminku, k dispozici tyto znalosti, tak by se vytouženého potomka dočkaly snadněji a leckdy bez zásahu lékařů. Tím by ubyla práce zdravotníkům, ale také přísun nemalých peněz za jejich služby. Což by mohl být důvod, proč se tyto poznatky volně nešíří hlavně z řad zdravotníků, tak, jak by si nejspíše zasloužily.

Sama mám už dospělého syna, s početím nebyl problém. V rodině jsme ale tento problém měli. Bohužel nebyly k dispozici tyto cenné poznatky z výzkumu ze zahraničí, uváděné v e-booku a miminko se nikdy nepovedlo a příbuzní zůstali bez potomka. Svou lásku naplno namířili ke svým zvířecím mazlíčkům. 🙂
Adéla Kubešová autorka projektu S radostí do Anglie, www.adelakubesova.cz