Valentýn 2018

Do půlnoci 14 . února 2018 platím 14% za vás.

Zadejte slevový kód: 

valentyn2018

Je největší vaší touhou stát se maminkou?

 Miminko však stále nepřichází?

I já jsem čekala na své vytoužené miminko 5 let.

Se svým uzlíčkem štěstí v náručí jsem se rychleji smířila s verdiktem lékařů, že další dítě už nikdy mít nebudu, protože i to první je nepochopitelný zázrak.

Po dalším roce a půl se však na těhotenském testu ukázaly dvě čárky. Dnes už vím, jak můžete svému štěstí vykročit velice rychle naproti.

Bylo mi 29 let, když jsme se s manželem rozhodli založit rodinu.

Naše snažení se však protáhlo na dlouhých 5 let plných očekávání, zklamání a „honbou za výsledkem“. Nakonec se nám podařilo počít miminko za pomocí asistované reprodukce.

Věděla jsem, že tuto dlouhou, neosobní a stresující cestu k miminku už nechci nikdy znovu zažít.

 A i kdybych chtěla, diagnóza zněla – NEPLODNÁ.

S miminkem v náručí jsem začala jaksi přirozeněji tíhnout ke zdravějšímu způsobu života. Prošla jsem detoxikací organismu, začala jsem lépe jíst a udělala nějaké nepatrné změny ve své životosprávě. A ejhle, druhé miminko na sebe nenechalo dlouho čekat.

Dnes již vím, kde jsem udělala velkou chybu. Poradím i vám, jak překážky, které mohou bránit v přirozeném početí, odstraníte ze svého života.

 

 Jmenuji se Kateřina Burešová.

Jsem specialistka na výživu.

Díky osobní zkušenosti s umělým oplodněním i přirozeným otěhotněním, pomáhám ženám i mužům cílenou a správně zaměřenou stravou zvýšit šance na přirozené početí miminka.

Ukážu vám, jak provést změny ve stravování, které pomohou početí, zahnízdění a donošení vašeho miminka.

Napsala jsem pro vás elektronickou knihu ve formátu PDF s názvem

Projím se k miminku

aneb

Baby Friendly DietTM

Do tohoto eBooku jsem sepsala všechny své poznatky o tom, jak můžete správným výběrem potravin ovlivnit svoji plodnost.

PROJÍM SE K MIMINKU

eBook Projím se kmiminku

Co se naučíte?

  • 10 základních principů Baby Friendly Diety
  • Jaké živiny potřebuje vaše tělo pro početí a donošení zdravého miminka
  • Jak se stravovat v různých fázích menstruačního cyklu
  • Jaké potraviny podporují plodnost, a kterým je naopak třeba se vyhnout
  • 5 jednoduchých zásad, díky kterým všechny tyto informace prakticky zařadíte do svého života

Čekání na miminko je o tolik JEDNODUŠŠÍ, když dokážete své myšlenky soustředit jiným směrem…..

Také dostáváte rady typu:

„Nesmíš na to tolik myslet.“?

 Znám to také, vím jak se cítíte.

Ptáte se, na co tedy máte myslet?

A jak to máte udělat?

Odpověď je velmi těžká. Svým klientkám radím, ať své myšlenky každý den zaměřují na JÍDLO. Ano, čtete správně 🙂

Když budete každý den vědomě přemýšlet o své stravě, plánovat co si dáte k snídani, co v práci poobědváte, co budete vařit k večeři, aby to chutnalo i vašemu partnerovi a zároveň to podpořilo přirozenou plodnost vás obou věřte, že přesměrujete tolik času, který nyní trávíte utrápenými myšlenkami na tu „mrchu“ právě opět probíhající menstruaci.

Cena eBooku Projím se k miminku je 490,- Kč

Hodnota, kterou vám přinese je mnohem vyšší.

Valentýn 2018

Do půlnoci 14 . února 2018 platím 14% za vás.

Zadejte slevový kód: 

valentyn2018

Dlouho jsem nad cenou přemýšlela. Cena eBooku není úplně nízká, protože obsahuje na 75 stranách opravdu hodnotné a přehledně zpracované informace. Cena není zároveň ani příliš vysoká, aby si knihu mohla koupit opravdu každá žena.

Mým velkým přáním je, aby tato elektronická kniha byla dostupná všem ženám, které si přejí otěhotnět. Nezáleží na tom, zda dlouhodobě řešíte potíže s otěhotněním nebo jste se pro založení vlastní rodiny rozhodla právě včera.

Informace z této knihy by měly znát všechny ženy, kterým záleží na jejich reprodukčním zdraví a na zdraví budoucího miminka.

Tyto informace se nedozvíte v ordinaci žádného gynekologa ani lékaře z oblasti reprodukční medicíny. I když pravdou je, že v tomto tvrzení, bych se velmi ráda mýlila. Bohužel z mé vlastní zkušenosti i ze zkušenosti mých klientek vím, že většina lékařů se způsobem Vašeho životního stylu a způsobem stravování vůbec nezabývá.

 

Dobrá, pojďme se podívat co vše za své peníze získáte:

INFORMACE

Sepsala jsem pro vás fakta související s výživou a plodností, všechna tvrzení v eBooku jsou podložena vědeckými studiemi.

TIPY

Celý eBook je protkán praktickými tipy tak, aby jste dokázala všechny informace jednoduše zařadit do svého každodenního života.

BONUSY

Spolu s eBookem ode mě dostanete další čtyři bonusy.

Recepty

Tento eBook není primárně kuchařkou, najdete zde však několik tipů v podobě konkrétních receptů.

Naději

Po přečtení eBooku budete vědět, že existuje mnoho věcí, které můžete vy sama pro podporu své plodnosti a udržení zdravého těhotenství udělat.

Chcete nahlédnout, jak to vypadá uvnitř eBooku?

Stále váháte?

Zde jsou odpovědi na další vaše otázky:

Nenajdu tyhle informace i jinde a zdarma?

Ano najdete. Pravdou je, že na českých webech jsou informace o velkém významu stravování při podpoře plodnosti v současnosti velmi kusé. Je proto třeba hledat hlavně v zahraničí. V tomto eBooku vám informace předkládám utříděné, doplněné svými zkušenostmi a praktickými tipy. Ušetříte si tak desítky hodin prohledávání internetu a překládání cizojazyčných textů.


Je to pro mě vhodné i když plánuji otěhotnět až za 3 nebo 6 měsíců?

Ano. Cyklus vajíčka připravujícího se na ovulaci je 90 dní. Během tohoto období se vajíčko vyvíjí a zraje. V této době je ovlivňováno zdravými i nezdravými vlivy. Doba minimálně 90 dní je rozhodující pro to, zda na jejím konci máte „vypipláno“ zdravé vajíčko nebo „vajíčko nekvalitní“.


Je to pro mě vhodné, když plánuji IVF?

Ano, je! Ba naopak si troufám říci, že je to přímo žádoucí. Je důležité vědět a pochopit, že IVF nemůže zlepšit zdraví vašich vajíček a spermií. Mnoho párů v dnešní době začíná cyklus IVF ve chvíli, kdy zdraví jejich vajíček a spermií není optimální. To dělá úspěšnost umělého oplodnění obtížnější. A nešťastní budoucí rodiče vynakládají tisíce i desetitisíce korun navíc za opakované cykly IVF, aby dosáhli úspěšného těhotenství.

Nelze zlepšit zdraví vajíček a spermií uměle! Nicméně můžete to udělat přirozeně tím, že správnou výživou vytvoříte ve svém těle podmínky pro udržení a rozvoj nového života.


Bude to opravdu fungovat?

Nebylo by ode mě fér, kdybych vám teď řekla, že 100% ano. Na to, že následně po dodržování Baby Friendly Diety skutečně otěhotníte vám bohužel nemůžu dát záruku. Jediné, co s jistotou vím, že budete zdravější. Jsem přesvědčena, že právě proto to stojí za vyzkoušení.


Pokud po přečtení knihy budete mít pocit, že pro vás nemá žádný přínos, do 14 dnů od zakoupení mi napište. Já vám bez dalších otázek vrátím peníze.

UPOZORNĚNÍ:

Pokud nejste rozhodnuta vzít život do svých rukou a spoléháte, že vás někdo druhý zachrání, potom raději knihu ani nekupujte. Pokud neprovedete změnu - AKCI - nic se nestane!

A tohle napsaly o eBooku první čtenářky:

Na začátku jsem měla o eBooku pochybnosti. Zdravou výživou už se zabývám snad od 16 let, také na vysoké byla součástí mého studia a jak šel život, směry a názory se různě měnily a klidně si i protiřečily. To, co bylo považováno za zdravou výživu, se časem ukázalo jako škodlivé. Vím tedy, že radit někomu o výživě vůbec není jednoduché. Také informace na internetu a v obchodech zdravé výživy jsou mnohdy zavádějící. Správnou cestu nám ukazuje až reakce našeho těla (která se může ale projevit až po mnoha letech) nebo ohlasy z praxe. Proto mě eBook překvapil. Potvrzuje, k čemu jsem po letech dospěla já. Od roku 2006 sem lektorkou Hormonální jógy a Lunární jógy, které obě mimo jiných účinků pomáhají počít miminko a harmonizují hormony. Pochopila jsem už asi před 7 lety, když jsme hledali příčiny, proč cvičení u někoho výjimečně nezabírá, že na vině byla zásadní chyba ve stravování. To co jíme, má obrovský vliv nejen na naše zdraví, ale i na plodnost a hormonální systém. Na svých kurzech tedy o zdravé výživě hovořím, ale není na to dostatek času. Jsem moc ráda, že jsem objevila ebook, který mohu s čistým svědomím účastníkům mých kurzů doporučovat a který pomůže nejen na cestě k miminku, ale také na cestě k pevnému zdraví.
PaedDr. Martina Mangováwww.hormonalnijoga.cz
O bábätko sa snažíme s manželom už dosť dlho. Vyskúšali sme asi všetko. Momentálne nás to tiahne k smeru zdravého životného štýlu, prírodnej kozmetiky, pestovaniu si vlastnej zeleniny a užívania si života. A preto sa veľmi teším, že sa k nám Kateřinin eBook dostal, je ako chýbajúci kúsok do puzzle skladačky. Čítala som ho s veľkými očakávaniami, ktoré sa naplnili. Ebook Vám ponúkne na každej strane komplexné a odborné informácie o výživných látkach a potravinách, vysvetľuje ich zloženie a vplyv na organizmus. Pre mňa bolo veľkým prínosom, keď som prešla z teoretickej časti do praktickej. Zistila som, že veľká časť potravín, ktoré sú vhodné pre plodnosť sú riadne dobroty, ktoré však v jedálničku nemám tak často. A najväčšia bomba pre mňa je, že rovnováhu svojho mesačného cyklu, môžem podporiť aj konzumovaním vhodných potravín. Určite to vyskúšam. Ebook odporúčam skutočne všetkým snažilkám. Tým, ktoré vidia zmysel v zdravom živote, ale aj tým, ktorým táto téma nie je až taká blízka. Po prečítaní pár strán sa to určite zmení a rýchlo si pôjdete pripraviť nejaký vynikajúci Katkin recept, ktorý v eBooku nájdete. Veď, čo môže byť lepšie ako sa zdravo prejesť k miminku :-). A ak ste už mamička, aj tak si ho prečítajte. Predĺžte si život zdravým jedlom a tešte sa so svojimi deťmi z krásnych chvíľ. Ebook splnil naozaj to čo sľuboval. Bude mojou príručkou na zdravej ceste k bábätku. Ďakujem Katka!
Vlaďka Hanusováwww.bonitaaurelia.sk
Neskutečné! Tolik užitečných a použitelných informací vtěsnaných do 75 stran. A víte co? Přístup Baby friendly diet musí nutně zafungovat u všech. Když se zaměříte na plánování jídel, sehnání veškerých ingrediencí a samotnou přípravu, tak už vám vážně nezbyde ani trocha času a energie myslet na právě probíhající menstruaci 🙂 A teď vážně. V ebooku najdete spoustu užitečných informací, kterých by se měl držet každý (nejenom ti, kteří se snaží otěhotnět). Možná se teď lekáte toho, že to budou jen suché informace a nebude vás bavit je číst. Není to pravda, ebook jsem doslova zhltla během jednoho večera. Neustále se k němu vracím a snažím se si zapamatovat veškeré informace, abych se podle nich řídila při nákupech a při přípravě jídel. Neříkám, že se mi to vždy podaří, ale jak se v ebooku píše, máme si cestu ke zdravějšímu životu užít 🙂 A tak mám dobrý pocit pokaždé, když si dám vhodnou potravinu místo její rychlejší a nezdravější alternativy.
Zuzana Nováková
"Jsem nadšená, překvapená, šokovaná, inspirovaná a motivovaná. Čekala jsem tipy, co jíst a čemu se vyhnout. Ale tento e-book obsahuje tak velké množství tak přínosných informací, že mi chybí slova, která by mé ohromení vyjádřila. Kde jsi byla, když jsme se snažili počít miminko my? Tohle by měli číst všichni, nejen páry, které se snaží otěhotnět, ale rodiče, lékaři, majitelé restaurací. Vlastně už při porodu by měl každý dostat jeden výtisk do kolébky, protože Tvůj e-book, Katko, není jen radou, jak se projíst k miminku, ale návodem, jak se projíst ke zdraví a síle. K životu."
Klaudie Fachinelliwww.cestykditeti.cz
Ahoj Katko, děkuji ti moc za důvěru a poslaný ebook k recenzi, právě jsem dočetla. Jeho zpracování mě doslova nadchlo, je v něm spousta velmi hodnotných informací a plno z nich mě velmi překvapilo. Podání je krásně srozumitelné a cítím z něj, že to bude velká pomůcka pro budoucí rodiče. Možná by bylo fajn, kdyby ho každá dívka vyfasovala u gynekologa :-), fakt se mi moc líbí a přeju mu hodně dětí počatých dle rad z tvého ebooku.
Štěpánka Čápováwww.stepankacapova.cz

Co společně s eBookem získáte navíc?

Chci vás na cestě k miminku maximálně podpořit.

Proto jsem pro vás připravila navíc hodnotné BONUSY, které získáte s eBookem ZDARMA.

Muži si velmi neradi přiznávají, že "problém" by mohl být na jejich straně. Statistika je však v dnešní době poměrně vyrovnaná.

15 stránkový bonus v hodnotě 190 Kč získáváte ZDARMA.

Přehledný plakátek v hodnotě 49 Kč získáváte ZDARMA.

Přehledný checklist v hodnotě 90 Kč získáváte ZDARMA.

BONUS 1:

Plán podpory mužské plodnosti

Pro muže jsem připravila stručný přehled potravin a živin v nich obsažených, které jsou pro mužskou plodnost nepostradatelné. Tento přehled je doplněn o soupis výživových doplňků vhodných pro muže.

+ 7 tipů na úpravu životního stylu.

BONUS 2:

PLAKÁT Baby Friendly DietTM

Obsahuje potraviny vhodné pro jednotlivé fáze menstruačního cyklu jednoduše a přehledně na jedné straně.

BONUS 3:

8 SMOOTHIES PRO PLODNOST

8 šťavnatých receptů na smoothies sestavených z potravin podporujících ženské reprodukční zdraví v jednotlivých fázích menstruačního cyklu.

8 receptů v hodnotě 240 Kč získáváte ZDARMA.

BONUS 4:

CHECK-LIST

Přečíst si knihu plnou informací a praktických tipů je jedna věc. Pokud však neprovedete AKCI a vše nezačleníte do svého života, nestane se vůbec nic.

Pomocí přehledného kontrolního seznamu vždy budete vědět na co se zaměřit.

Pojďme do toho!

Valentýn 2018

Do půlnoci 14 . února 2018 platím 14% za vás.

Zadejte slevový kód: 

valentyn2018

Nečekejte na své štěstí už ani o minutu déle.

Pojďte mu jednoduše naproti!

Kupte si eBook Projím se k miminku HNED.

Máte další otázku?

Pokud potřebujete ještě něco upřesnit napište mi, ráda vám odpovím.

katka@katerinaburesova.cz