Vánoční nadílka 2019

Na této stránce můžete zakoupit nejprodávanější eBooky, eKurz a Detoxikační sadu Dr. Jentschury i s bonusy za vánoční ceny:

 • On-line program Tajemství hormonální rovnováhy

  3990,- Kč Vánoční cena = 1190,- Kč

  3 týdenní kurz
 • eBook Projím se k miminku

  490,- Kč Vánoční cena = 390,- Kč

 • eBook Chci být máma

  290,- Kč Vánoční cena = 190,- Kč

 • DETOXIKAČNÍ BALÍČEK DR. JENTSCHURY

  2290,- Kč+130,-Kč poštovné Vánoční cena = 1990,- Kč + 130,- Kč poštovné

 • BALÍČEK - 2020 TĚHOTNÁ
  eBook Chci být máma + eBook Projím se k miminku + Detoxikační balíček

  3070,- Kč +130,-Kč poštovné Vánoční cena = 2400,- Kč + 130,- Kč poštovné

Vyplňte, prosím, pečlivě následující informace:

Gratuluji k rozhodnutí, udělat ve svém životě změnu a začít důvěřovat vlastnímu tělu a jeho samoléčebným schopnostem.

Toto je váš první krok..., ale vykročila jste správným směrem a nezapomeňte si tu cestu užívat!

eBook Projím se kmiminku
Dobrý den, Katko, dovolte mi se s Vámi po pár měsících podělit o kus svého života... Vaše rady z eBooku a naší konzultace jsem si vzala k srdci a bojovala. Začátkem června jsem do jídelníčku od Vás zapojila zelené potraviny, včelí pyl, provedla detoxikaci, vyhledala jsem terapeutku čínské medicíny, chodila na akupunkturu, začala jsem cvičit cviky podle p. Mojžíšové a těhotenství jsem šla naproti. Ještě před zahájením dalšího cyklu IVF jsem se domluvila s lékařkou, že zkusím jedno IUI – a představte si – JSEM TĚHOTNÁ! – nyní ve 21. týdnu a chlapeček je po odběru plodové vody zdravý. Chci Vám poděkovat, díky Vám jsem našla sílu bojovat a začala jsem věřit, že i kvalitu ženských vajíček lze ovlivnit! V IVF Centru v Olomouci mi lékařka řekla, že tohle se jim tam opravdu často nestává, aby žena s FSH 15,6 v 39 letech otěhotněla po IUI.  Nelze slovy popsat, jak moc Vám děkuji! Velmi si vážím toho, co děláte pro ženy...
Lenka M.z Brna
Informace v tomto eBooku považuji za opravdový základ pro všechny ženy, které si přejí zdravé miminko. Po jeho přečtení mi mnoho žen psalo že byl pro ně velkým AHA momentem, který vedl k pochopení PROČ bych měla aktivně zvyšovat a podporovat svoji plodnost.
Kateřina BurešováAutorka eBooku
Jedna paní mi napsala: "Píšete o WurzelKraftu ve své knize. Je opravdu tak zázračný?" Moje odpověď zní. Ne, není zázračný. Je bio, je přírodní, ze skutečných bylin, ovoce, zeleniny a květového pylu. Žádná syntetika, žádné uměle přidané vitamíny. Pokud čekáte na zázrak, já Vám ho neslibuji. Vím ale, že pokud dodržíte tříkrokovou metodu detoxikace budete na jejím konci zdravější a z Vašeho těla odejde určitá část toxinů a přebytečných hormonů, které možná teď blokují Vaši plodnost. Já to zažila na vlastní kůži.
Kateřina BurešováDoporučuje produkty Dr. Jentschury

Děkuji Vám za důvěru!

Máte strach, že kurz nebude pro Vás?

Pokud zjistíte, že obsah eKurzu není pro Vás vhodný, nabízím garanci vrácení peněz. Projděte si celý obsah 1. týdne kurzu a pokud i tak zjistíte, že kurz pro vás nebude mít přínos, napištemi a já vám zašlu peníze zpět.

Potřebujete pomoc?

Napište mi na katka@katerinaburesova.cz nebo volejte na +420 605 276 704.

Jsem tu pro Vás, ráda Vám pomůžu.