Objednávka eBooku: PROJÍM SE K MIMINKU

Baby Friendly Diet™

 • ANO PŘEJI SI
  zjistit, co mohu já sama udělat pro zlepšení své plodnosti.
 • ANO JSEM ODHODLANÁ
  pracovat na změně svých stravovacích návyků.
 • ANO JSEM OCHOTNÁ
  tyto nové návyky zavést do svého života minimálně na 90 dní.
 • ANO CHCI eBook Projím se k miminku A VĚŘÍM
  že změnou stravovacích návyků mohu ovlivnit svoji schopnost otěhotnět.

Upozornění pro Slovensko: Pokud chcete fakturu vystavit na firmu a nejste plátce DPH, vzniká vám vystavením faktury povinnost stát se identifikovanou osobou a musíte mi následně dodat své IČ DPH. Pokud identifikovanou osobou nejste nebo se jí stát nechcete, doporučuji koupit si e-book na fyzickou osobu nepodnikatele.

eBook Projím se kmiminku

Zjistili jste, že eBook není pro Vás?

Pokud zjistíte, že obsah eBooku není pro Vás vhodný, nabízím garanci vrácení peněz. Napište mi do 14 dnů od zakoupení eBooku a já Vám i bez zdůvodnění zašlu peníze zpět.

"Jsem nadšená, překvapená, šokovaná, inspirovaná a motivovaná. Čekala jsem tipy, co jíst a čemu se vyhnout. Ale tento e-book obsahuje tak velké množství, tak přínosných informací, že mi chybí slova, která by mé ohromení vyjádřila. Kde jsi byla, když jsme se snažili počít miminko my? Tohle by měli číst všichni, nejen páry, které se snaží otěhotnět, ale rodiče, lékaři, majitelé restaurací. Vlastně už při porodu by měl každý dostat jeden výtisk do kolébky, protože Tvůj e-book, Katko, není jen radou, jak se projíst k miminku, ale návodem, jak se projíst ke zdraví a síle. K životu."
Klaudie Fachinelliwww.cestykditeti.cz
Na začátku jsem měla o eBooku pochybnosti. Zdravou výživou už se zabývám snad od 16 let, také na vysoké byla součástí mého studia a jak šel život, směry a názory se různě měnily a klidně si i protiřečily. To, co bylo považováno za zdravou výživu, se časem ukázalo jako škodlivé. Vím tedy, že radit někomu o výživě vůbec není jednoduché. Také informace na internetu a v obchodech zdravé výživy jsou mnohdy zavádějící. Správnou cestu nám ukazuje až reakce našeho těla (která se může ale projevit až po mnoha letech) nebo ohlasy z praxe. Proto mě eBook překvapil. Potvrzuje, k čemu jsem po letech dospěla já. Od roku 2006 sem lektorkou Hormonální jógy a Lunární jógy, které obě mimo jiných účinků pomáhají počít miminko a harmonizují hormony. Pochopila jsem už asi před 7 lety, když jsme hledali příčiny, proč cvičení u někoho výjimečně nezabírá, že na vině byla zásadní chyba ve stravování. To co jíme, má obrovský vliv nejen na naše zdraví, ale i na plodnost a hormonální systém. Na svých kurzech tedy o zdravé výživě hovořím, ale není na to dostatek času. Jsem moc ráda, že jsem objevila ebook, který mohu s čistým svědomím účastníkům mých kurzů doporučovat a který pomůže nejen na cestě k miminku, ale také na cestě k pevnému zdraví.
Martina Mangová

Potřebujete pomoc?

Napište mi na katka@katerinaburesova.cz nebo volejte na +420 605 276 704.

Jsem tu pro Vás, ráda Vám pomůžu.