Děkuji, vaše pdf je na cestě.

Je to začátek cesty, který vám ukáže CO DĚLAT!

Pokud ale zároveň chcete jasný návod, JAK TO DĚLAT?


Mám pro vás jen na této stránce jedinečnou nabídku:


490 Kč  190 Kč

0
budoucích rodičů
už získalo eBook Chci být máma

eBook Chci být máma

aneb

8 pilířů zdravé ženské plodnosti

Připravte vědomě své tělo na početí a zdravé těhotenství:

  • když se snažením teprve začínáte,
  • když miminko už nějakou chvíli nepřichází,
  • když chcete nebo musíte využít metody IVF.

Ať už se snažíte otěhotnět přirozeně nebo s pomocí některé metody asistované reprodukce, tento eBook vám bude dobrým průvodcem na cestě k vašemu vytouženému miminku. 

Hodnota eBooku je 490 Kč.

Za tuto cenu se běžně prodává na mém webu.

Pouze TEĎ, na této stránce vám eBook nabízím za akční uvítací cenu 190,- Kč.


Dobrý den Katko, dovolte mi se s Vámi po pár měsících podělit o kus svého života... Vaše rady z eBooku a naší konzultace jsem si vzala k srdci a bojovala. Začátkem června jsem do jídelníčku od Vás zapojila zelené potraviny, včelí pyl, provedla detoxikaci, vyhledala jsem terapeutku čínské medicíny, chodila na akupunkturu, začala jsem cvičit cviky podle p. Mojžíšové a těhotenství jsem šla naproti. Ještě před zahájením dalšího cyklu IVF jsem se domluvila s lékařkou, že zkusím jedno IUI – a představte si – JSEM TĚHOTNÁ! – nyní ve 21. týdnu a chlapeček je po odběru plodové vody zdravý. Chci Vám poděkovat, díky Vám jsem našla sílu bojovat a začala jsem věřit, že i kvalitu ženských vajíček lze ovlivnit! V IVF Centru v Olomouci mi lékařka řekla, že tohle se jim tam opravdu často nestává, aby žena s FSH 15,6 ve 39 letech otěhotněla po IUI. Nelze slovy popsat, jak moc Vám děkuji! Velmi si vážím toho, co děláte pro ženy...

Lenka M. z Brna

Tato kniha dává odpověď nejen na otázku PROČ, ale také na otázku JAK.

Pouze TEĎ, na této stránce za akční uvítací cenu

490 Kč  190 Kč

Informace v tomto eBooku považuji za opravdový základ pro všechny ženy, které si přejí zdravé miminko. Po jeho přečtení mi mnoho žen psalo, že byl pro ně velkým AHA momentem, který vedl k pochopení PROČ a JAK bych měla aktivně zvyšovat a podporovat svoji plodnost.
Kateřina BurešováAutorka eBooku Chci být máma

E-book je plný jasných a kvalitních informací. Je to žhavé téma dnešní doby, a jak jsem si po přečtení e-booku uvědomila, zcela zbytečně.:)

Kdyby totiž měli páry, toužící po miminku, k dispozici tyto znalosti, tak by se vytouženého potomka dočkaly snadněji a leckdy bez zásahu lékařů. Tím by ubyla práce zdravotníkům, ale také přísun nemalých peněz za jejich služby. Což by mohl být důvod, proč se tyto poznatky volně nešíří hlavně z řad zdravotníků, tak, jak by si nejspíše zasloužily.

Sama mám už dospělého syna, s početím nebyl problém. V rodině jsme ale tento problém měli. Bohužel nebyly k dispozici tyto cenné poznatky z výzkumu ze zahraničí, uváděné v e-booku a miminko se nikdy nepovedlo a příbuzní zůstali bez potomka. Svou lásku naplno namířili ke svým zvířecím mazlíčkům. 🙂
Adéla Kubešová autorka projektu S radostí do Anglie, www.adelakubesova.cz