Chci být máma

.

aneb

8 pilířů zdravé ženské plodnosti

Připravte vědomě své tělo na početí a zdravé těhotenství:

 • když se snažením teprve začínáte,
 • když miminko už nějakou chvíli nepřichází,
 • když chcete nebo musíte využít metody IVF.

Ať už se snažíte otěhotnět přirozeně nebo s pomocí některé metody asistované reprodukce, tento eBook vám bude dobrým průvodcem na cestě k vašemu vytouženému miminku. 

Získejte rady a tipy, jak podpořit zdraví ženských reprodukčních orgánů  před otěhotněním přirozenou cestou.

 • Snažíte se o miminko?
 • Snažíte se už dlouho a ono k vám pořád nepřichází?
 • Chystáte se na některou z metod asistované reprodukce?
 • Nebo se snažením právě začínáte a hledáte informace, jestli zázrak početí můžete vy sama ovlivnit nějakým přirozeným způsobem?
0
lidí
už získalo eBook Chci být máma
Informace v tomto eBooku považuji za opravdový základ pro všechny ženy, které si přejí zdravé miminko. Po jeho přečtení mi mnoho žen psalo, že byl pro ně velkým AHA momentem, který vedl k pochopení PROČ bych měla aktivně zvyšovat a podporovat svoji plodnost.
Kateřina BurešováAutorka eBooku Chci být máma

Cena tohoto eBooku je stanovená na 290,- Kč

Tato cena odpovídá měsíčnímu balení kvalitních prenatálních vitamínů.

Jsem vždycky hodně překvapená, že čerstvá těhulka běží do lékárny pro spoustu vitamínů ihned, jakmile drží v ruce pozitivní těhotenský test. Ani ji nenapadne, že by na tom bylo  něco divného. 

Mým úkolem a přáním je, aby všechny ženy věděly, že je důležité začít podporovat zdraví svého miminka minimálně 3 měsíce před jeho početím.

Ve chvíli, kdy ale skutečně silně procítíte svoje PROČ, zjistíte, že Vám investice to této knihy může ušetřit mnoho slz a zklamání nebo nemalou částku například za umělé oplodnění.

Tato kniha dává odpověď nejen na otázku PROČ, ale také na otázku JAK.

Protože jste si dnes stáhla pdf 10 TAJEMSTVÍ...

mám pro Vás nabídku. 200,- Kč dnes zaplatím za Vás.

290,- Kč 

Vím totiž, jak velký užitek Vám eBook Chci být máma aneb 8 pilířů zdravé ženské plodnosti přinese.

 Dnešní cena je 90,-Kč

Dobrý den Katko, dovolte mi se s Vámi po pár měsících podělit o kus svého života... Vaše rady z eBooku a naší konzultace jsem si vzala k srdci a bojovala. Začátkem června jsem do jídelníčku od Vás zapojila zelené potraviny, včelí pyl, provedla detoxikaci, vyhledala jsem terapeutku čínské medicíny, chodila na akupunkturu, začala jsem cvičit cviky podle p. Mojžíšové a těhotenství jsem šla naproti. Ještě před zahájením dalšího cyklu IVF jsem se domluvila s lékařkou, že zkusím jedno IUI – a představte si – JSEM TĚHOTNÁ! – nyní ve 21. týdnu a chlapeček je po odběru plodové vody zdravý. Chci Vám poděkovat, díky Vám jsem našla sílu bojovat a začala jsem věřit, že i kvalitu ženských vajíček lze ovlivnit! V IVF Centru v Olomouci mi lékařka řekla, že tohle se jim tam opravdu často nestává, aby žena s FSH 15,6 v 39 letech otěhotněla po IUI. Nelze slovy popsat, jak moc Vám děkuji! Velmi si vážím toho, co děláte pro ženy...
Lenka M. z Brna

Co přečtením eBooku získáte:

 • PROČ je tak moc důležité zabývat se zdravím vašich reprodukčních orgánů
 • 3 kroky, které vás provedou úspěšnou detoxikací organismu
 • 9 top potravin pro podporu vaší plodnosti
 • 4 tipy pro dodržení vašeho pitného režimu
 • Jaké SUPERPOTRAVINY rozhodně zařadit do svého jídelníčku
 • A mnoho dalších užitečných informací...

E-book je plný jasných a kvalitních informací. Je to žhavé téma dnešní doby, a jak jsem si po přečtení e-booku uvědomila, zcela zbytečně.:)

Kdyby totiž měli páry, toužící po miminku, k dispozici tyto znalosti, tak by se vytouženého potomka dočkaly snadněji a leckdy bez zásahu lékařů. Tím by ubyla práce zdravotníkům, ale také přísun nemalých peněz za jejich služby. Což by mohl být důvod, proč se tyto poznatky volně nešíří hlavně z řad zdravotníků, tak, jak by si nejspíše zasloužily.

Sama mám už dospělého syna, s početím nebyl problém. V rodině jsme ale tento problém měli. Bohužel nebyly k dispozici tyto cenné poznatky z výzkumu ze zahraničí, uváděné v e-booku a miminko se nikdy nepovedlo a příbuzní zůstali bez potomka. Svou lásku naplno namířili ke svým zvířecím mazlíčkům. 🙂
Adéla Kubešová autorka projektu S radostí do Anglie, www.adelakubesova.cz